Structuur

Structuur



Trainingstechnische commissies
Algemeen

Samenstelling:
1.Een coördinator aangesteld door het bestuur: heeft geen stemrecht
2.De trainers actief in de vereniging: hebben stemrecht
Taakomschrijving
De coördinator leidt de vergadering
De leden duiden onder de leden een secretaris aan.
Zij formuleren de sporttechnische programma’s en formuleren voorstellen voor hun specifieke doelgroep
Zij organiseren activiteiten voor hun specifieke discipline
Zij spelen in op de bijscholingsprogramma’s van de federatie,de opleidingen van de VTS
Zij formuleren de te volgen leerlijnen.
Zij evalueren en sturen de activiteiten (recreatief)
Shows
Gymbrevetten - Gymtics enz.…
Danshappenings
Opkomst leden
Ledenaangroei afdelingen
/wedstrijden(competities)
Provinciale voorronden
Vlaams kampioenschap
Belgische kampioenschap
Internationale ontmoetingen

Zij geven een voorstel tot opmaak van de activiteitenkalenders op voor elke discipline
Zij zijn verantwoordelijk voor aanbod en kwaliteit.
Coördinator/secretaris Michel Meulemans, Sukkelpotweg, 9 , 3220 Holsbeek 016/445916 michel.meulemans@belgacom.net
De coördinator van de Gymgroep Wijgmaal - W.B Vzw .is Michel Meulemans licentiaat L.O. Adviseur in de Lichamelijke Opvoeding in samenwerking met Nicky Rappoort en Winke Hahn en Katrien Pollers. Hij is aangeduid als jeugdsportcoördinator.
Hij leidt :
Alle organisatorische 
Turntechnische regelingen 
Onderhoudt contacten met de ouders en gemeentelijke instanties 
Hij leidt alles in goede banen
En brengt hierover verslag uit op de bestuursvergadering en in de turntechnische commissie
Hij is de tussenpersoon tussen de trainingstechnische commissies en het bestuur.
De commissies komen minstens 2 maal per jaar samen om hun werking te evalueren en om nieuwe initiatieven te promoten .
Zij ontvangen hiervoor een oproepbrief van de coördinator.
De verslagen worden door de coördinator gebundeld en voorgelegd aan het berstuur.
 Elk lid van de commissie ontvangt per mail het verslag .Via de nieuwsbrief worden de leden geïnformeerd.
Leden:
1.Commissie recreatieve Gymnastiek
Elke Debremaeker ,Struiversstraat , 19. 3010 Kessel-lo
elkedebremaeker@hotmail.com
Anneke Debremaeker ,Heideveldweg, 32, 3020 Herent 0499417825
Annekedebremaeker@hotmail.com
Kristien Meulemans, Rigessel, 44 , 31111 Wezemaal 016/413493
kristien.meulemans@pandora.be 
Nicky Rappoort  Hogeweg 32 68. 3118- Werchter 0491225685
Nickyrappoort@hotmail.com

2.Commissie Competitiegym
Michel Meulemans,Sukkelpotweg ,9 3220 Holsbeek 016/445916 
michel.meulemans@belgacom.net
Roman Tolkatchev,Prof.scharpélaan,,40 3130 Betekom 0497225580
Roman.tolkatchev@gmail.com
Liesbeth Meulemans Prof.Scharpélaan ,40 3130 Betekom 0494801208
liesbeth.meulemans@telenet.be 
Ludwine Janssens, Sukkelpotweg, 9 3220 Holsbeek 016/445916
ludwine.janssens@belgacom.net
Nicky Rappoort,,Hogeweg, 68, 3118-Werchter  0491225685
nickyrappoort@hotmail.com
Kristien Meulemans,Rigessel 44 3111 Wezemaal 
kristien.meulemans@pandora.be
Winke Hahn Franseliniestraat ,26 3201 Langdorp 0496/77.91.49 
winke86@hotmail.com
Els dekeyser,, Kesseldallaan, 91 3010 Kessel-lo 0 479/639033
 els_123@hotmail.com 
Marthe Wens,Bovenveld, 3220 Holsbeek 
wens.wolfs@belgacom.net,
Catherine Van Wouwe  Horststraat 11 3220 Holsbeek 0477363043
cvw19710502@gmail.com
Dirk Bauwens Jennekensstraat . 28. 3200- Aarschot 0474498045
An Katrin Perdieus ,Tervuursevest , 183, 3000-Leuven 0474068602
An-katrinperdieus@hotmail.com 
Ymke stroombergen ,Rigessel,44.3111- Wezemaal 0470097307
ymke.stroombergen@ telenet.be

3.Commissie Badminton
Daniel D’Hoker,Bergeveld,7, 3220 Holsbeek 016/446142
daniel.dhoker@telenet.be
Karel Beuckelaers,Gebrs.Massantstraat 22 3020 Herent 016/297565
beuckelaers@skynet.be
Michel Meulemans ,Sukkelpotweg,9 3220- Holsbeek ,0496185253
michel.meulemans@belgacom.net

4.Commissie Seniorengym/turnen overdag
Pollers Katrien, Keizersstraat 20, 3020 Herent tel: 016/201122
Katrien@bovare.be
Karel Beuckelaers,Gebrs.Massantstraat 22 3020 Herent 016/297565
beuckelaers@skynet.be
Michel Meulemans ,Sukkelpotweg,9 3220- Holsbeek ,0496185253
michel.meulemans@belgacom.net

5.Commissie Dans
Mieke Engelborghs, Casinolaan, 64 3018 Wijgmaal 0495/999137
dancefreak11@hotmail.com
Christell Weets, Egelantierlaan,12a 3012 Wilsele
christell.weets@telenet.be
Ymke stroombergen ,Rigessel,44.3111- Wezemaal 0470097307
ymke.stroombergen@ telenet.be

6.Commissie Zelfverdediging
Marc Coppens, Dutselstraat, 50 3220 Holsbeek  0473269050
voor werking en doelen : http://www.tenzandojo.org/